Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Date
be: Дата

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: 1 year
be: 1 год

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Date field
be: поле Даты

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: Days of the week
be: Дні тыдня
