Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Date
cs: Datum

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: Day(s)
cs: Den(y)

en: Week(s)
cs: Týden(y)

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Generate
cs: Generovat

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: item | items
cs[0]: položka
cs[1]: položky
cs[2]: položek
