Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Date
da: Dato

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: All day
da: Hele dagen

en: Repeat
da: Gentag

en: Date field
da: Datofelt

en: Day(s)
da: Dag(e)

en: Week(s)
da: Uge(r)

en: Month(s)
da: Måned(er)

en: 1 week
da: 1 uge

en: Generate
da: Opret

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: Days of the week
da: Ugedage

en: item | items
da[0]: element
da[1]: elementer
