Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: All day
fi: Koko päivä

en: Repeat
fi: Toisto

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Generate
fi: Luo

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: Days of the week
fi: Viikonpäivät

en: item | items
fi[0]: tuote
fi[1]: tuotetta
