Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Date
lt: Data

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Day(s)
lt: Diena

en: Week(s)
lt: Svaitė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės
