Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Days of the week
my: ရက်သတ္တပတ် အတွင်းရှိ နေ့ရက်များ
