Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Date
nl: Datum

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: All day
nl: Hele dag

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Date field
nl: Datumveld

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week(en)

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: 1 month
nl: 1 maand

en: Generate
nl: Genereer

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: Days of the week
nl: Dagen van de week
