Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Date
nn: Dato

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: All day
nn: Heile dagen

en: Repeat
nn: Repeter
