Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Date
sl: Datum

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota
