Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Date
tr: Tarih

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Day(s)
tr: Gün(ler)

en: Week(s)
tr: Hafta(lar)

en: Month(s)
tr: Ay(lar)

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Generate
tr: Oluştur

en: Days of the week
tr: Haftanın günleri
