Node recur (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Date
af: Datum

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: 1 month
af: 1 maand
