Node recur (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Date
bg: Дата

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: All day
bg: Цял ден

en: Day(s)
bg: Дни

en: Week(s)
bg: Седмици
