Node recur (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: 1 week
bs: 1 sedmica
