Node recur (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
