Node recur (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Date
hr: Datum

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: 1 year
hr: 1 godina

en: All day
hr: Cijeli dan

en: 1 week
hr: 1 tjedan
