Node recur (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Date
ja: 日付

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: All day
ja: 全日

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Date field
ja: 日付フィールド

en: Day(s)
ja: 日

en: Week(s)
ja: 週

en: Month(s)
ja: 月

en: 1 week
ja: 1週間

en: Generate
ja: 生成する

en: 2 weeks
ja: 2週

en: Days of the week
ja: 曜日
