Node recur (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە
