Node recur (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Date
ro: Data

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: 1 year
ro: 1 an

en: All day
ro: Toată ziua

en: Repeat
ro: Repetare

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Generate
ro: Generează
