Node recur (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Date
te: తేదీ

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Month(s)
te: నెల(లు)

en: 1 week
te: 1 వారం
