Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر
