Node registration (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: delete
fi: poista

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Display
fi: Näyttö

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Attachment
fi: Liite

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Your e-mail address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: From
fi: Lähettäjä

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Fields
fi: Kentät

en: Send
fi: Lähetä

en: Tokens
fi: Merkit

en: cancel
fi: peruuta

en: Event start
fi: Tapahtuman alku

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Cancel link
fi: Peruuta linkki

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: View link
fi: Katso linkki

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: View URL
fi: Näytä URL

en: Capacity
fi: Kapasiteetti

en: Sender e-mail address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
fi: Valitse tämä vaihtoehto tulostaaksesi absoluuttinen linkki. Tämä on pakollista jos haluat käyttää polkua linkin kohteena (ts. yläpuolella oleva "tulosta kenttä linkkinä").

en: Mail system
fi: Sähköpostijärjestelmä

en: Author uid
fi: Kirjoittajan käyttäjä ID (uid)
