Node registration (7.x-1.1-beta1) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Your e-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسىڭىز

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Send
ug: يوللاش
