Node registration (7.x-1.1-beta10) - en to uk translation catalogue (96 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: delete
uk: видалити

en: Register
uk: Реєстрація

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: register
uk: зареєструватися

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: settings
uk: налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Updated
uk: Оновлено

en: Attachment
uk: Долучення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Your e-mail address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: From
uk: Від

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Fields
uk: Поля

en: Send
uk: Надіслати

en: before
uk: перед

en: fields
uk: поля

en: Tokens
uk: Замінники

en: cancel
uk: скасувати

en: Event start
uk: Початок події

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cancel link
uk: Посилання скасування

en: Registration form
uk: Реєстраційна форма

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Send reminder
uk: Відправити нагадування

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: Registration
uk: Реєстрація

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Verified
uk: Перевірено

en: Numbers
uk: Числа

en: display
uk: дисплей

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: User uid
uk: Uid користувача

en: Time left
uk: Залишилось часу

en: View URL
uk: URL перегляду

en: Capacity
uk: Місткість

en: Event capacity
uk: Значущість події

en: Sender e-mail address
uk: Електронна адреса відправника

en: Available slots
uk: Вільні місця

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
uk: Цей параметр вмикається для виведення абсолютного посилання. Вимагається, якщо необхідно використати шлях як посилання на призначення (як у пункті "Виведення даного поля в вигляді посилання" вище)

en: Event name
uk: Назва події

en: Mail system
uk: Поштова система

en: Author uid
uk: Uid автора

en: Registration link
uk: Посилання на реєстрацію

en: Administer registration
uk: Адміністрування реєстрації.

en: Registration for @title
uk: Реєстрація на @title

en: Slots
uk: Місця

en: Delete registration
uk: Видалити реєстрацію.

en: Edit them here.
uk: Редагувати тут.

en: Current status: !status
uk: Поточний стан: !status

en: Registration ID
uk: ID реєстрації

en: The Registration ID.
uk: Ідентифікатор реєстрації.

en: Use absolute link ("http://...")
uk: Використовувати абсолютне посилання ("http://...")

en: You don't have sufficient access to register. !login_link
uk: Ви не маєте доступу до реєстрації. !login_link

en: Log in here.
uk: Увійти тут.

en: This event is full. There's no more room.
uk: Аншлаг на події. Вільних місць немає.

en: Registrations have ended on @date.
uk: Реєстрація завершилася @date.

en: Registration for this event is not open yet.
uk: Реєстрація на цю подію ще не почалася.

en: You've already been registered. !view_link
uk: Ви вже були зареєстровані. !view_link

en: Click here to see it.
uk: Натисніть для перегляду.

en: The set capacity for this event.
uk: Вкажіть кількість місць на цій події.

en: Used slots
uk: Зайнято місць

en: The used slots for this event.
uk: Зайняті на цю подію місця

en: The available slots for this event. Capacity - Used slots.
uk: Кількість вільних місць на цій події. Розмір мінус Зайнято

en: The full registration form.
uk: Повна реєстраційна форма.
