Node registration (7.x-1.1-beta11) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Register
lt: Registruotis

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: settings
lt: nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Your e-mail address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: From
lt: Nuo

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Send
lt: Siųsti

en: fields
lt: laukeliai

en: cancel
lt: atšaukti

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Registration
lt: Registracija

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL
