Node registration (7.x-1.1-beta2) - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Register
eu: Erregistratu

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: register
eu: harpidetu

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: settings
eu: ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Your e-mail address
eu: Zure posta elektroniko helbidea

en: From
eu: Nondik

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Fields
eu: Eremuak

en: Send
eu: Bidali

en: fields
eu: eremuak

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: View link
eu: Ikusi lotura

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Mail system
eu: Mail sistema
