Node registration (7.x-1.1-beta3) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm
