Node registration (7.x-1.1-beta3) - en to ku translation catalogue (37 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Your e-mail address
ku: ئیمێلی خۆت

en: From
ku: له‌لایەن

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Send
ku: بینێره‌
