Node registration (7.x-1.1-beta4) - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Your e-mail address
el: Η διεύθυνση e-mail σας

en: From
el: Από

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Fields
el: Πεδία

en: Send
el: Αποστολή

en: fields
el: πεδία

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: cancel
el: ακύρωση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: View URL
el: Προβολή URL

en: Author uid
el: Uid συντάκτη
