Node registration (7.x-1.1-beta4) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Your e-mail address
kk: Сіздін e-mail адресі

en: From
kk: Кімнен

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Fields
kk: Өрістер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Registration
kk: Тіркелу
