Node registration (7.x-1.1-beta6) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Your e-mail address
hy: Ձեր էլ․ փոստի հասցեն

en: From
hy: Ում կողմից

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
