Node registration (7.x-1.1-beta6) - en to km translation catalogue (37 entries)

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Your e-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​

en: From
km: ពី

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
