Node registration (7.x-1.1-beta7) - en to hu translation catalogue (90 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: register
hu: regisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: settings
hu: beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Updated
hu: Frissítve

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Your e-mail address
hu: Email cím

en: From
hu: Honnan

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Fields
hu: Mezők

en: Send
hu: Küldés

en: before
hu: előtte

en: fields
hu: mezők

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: cancel
hu: mégsem

en: Event start
hu: Esemény kezdete

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Cancel link
hu: Mégsem hivatkozás

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Send reminder
hu: Emlékeztető küldése

en: Registration status
hu: Regisztráció állapota

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Registration settings
hu: Regisztrációs beállítások

en: View link
hu: Megtekintés hivatkozása

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Verified
hu: Megerősített

en: Numbers
hu: Számok

en: Attended
hu: Részt vett

en: display
hu: megjelenítés

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: Sender name
hu: Feladó neve

en: Time left
hu: Hátralévő idő

en: View URL
hu: Webcím megtekintése

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: Sender e-mail address
hu: Feladó email címe

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
hu: Ha engedélyezett, akkor a kimenet abszolút hivatkozás lesz. Szükséges ha az útvonal egy hivatkozás céljaként lesz használva (lásd lejjebb: „Mező megjelenítése hivatkozásként”).

en: Mail system
hu: Levelező rendszer

en: Author uid
hu: Szerző egyedi azonosítója

en: Administer registration
hu: Regisztráció adminisztrálása

en: There are no participants registered for this %type.
hu: %type számára nincsenek regisztráltak.

en: registration
hu: regisztráció

en: Full Registration
hu: Teljes regisztráció

en: The date the registration was created.
hu: A regisztráció létrehozásának dátuma.

en: Are you sure you want to delete registration %title?
hu: %title regisztráció biztosan törölhető?

en: Registration %id has been deleted.
hu: %id számú regisztráció törlése megtörtént.

en: Registration %id deleted.
hu: %id számú regisztráció törölve.

en: The registree's e-mail address.
hu: A regisztráló email címe.

en: A link to the registration page.
hu: Egy hivatkozás a regisztrációs oldalra.

en: Click here to register
hu: Ide kattintva lehet regisztrálni

en: %type: add registration
hu: %type: regisztráció hozzáadása

en: %type: view registration
hu: %type: regisztráció megtekintése

en: %type: view own registration
hu: %type: saját regisztráció megtekintése

en: %type: edit own registration
hu: %type: regisztráció szerkesztése

en: Yes, on by default
hu: Igen, alapértelmezés szerint legyen bekapcsolva

en: Yes, but off by default
hu: Igen, de alapértelmezés szerint legyen kikapcsolva

en: Sent @num reminders
hu: @num emlékeztető el lett küldve

en: Registration ID
hu: Regisztráció ID

en: Unlimited text
hu: Korlátlan szöveg
