Node registration (7.x-1.1-beta9) - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Updated
ast: Anováu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Your e-mail address
ast: Les tos señes de corréu-e

en: From
ast: De

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Send
ast: Unviar
