Node registration (7.x-1.1-beta9) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Body
ps: تنه

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Attachment
ps: نښل

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Mail system
ps: برېښليک سيستم

en: Author uid
ps: ليكوال uid
