Node registration (7.x-1.1-beta9) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: delete
th: ลบ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Your e-mail address
th: ที่อยู่อีเมลของคุณ

en: From
th: จาก

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Send
th: ส่ง

en: cancel
th: ยกเลิก

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Edit URL
th: แก้ไข URL

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง

en: Time left
th: เวลาที่เหลือ

en: Author uid
th: uid ผู้เขียน
