Node registration (7.x-1.10) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ
