Node registration (7.x-1.10) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Your e-mail address
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: fields
bo: གནས་ཁོངས

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Cancel link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཕྱིར་འཐེན

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: View link
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
bo: གདམ་ཚན་འདི་ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ནས་སྦྲེལ་ཐག་ཆ་ཚང་ཞིག་ཕྱིར་འདོན་པ། གལ་སྲིད་སྦྲེལ་ལམ་དེ་སྦྲེལ་ཐག་དམིགས་འབེན་གནས་ཞིག་ལ་སྤྱོད་དགོས་ཚེ་དགོས་མཁོ་ཡོད།༼གོང་གི་གནས་ཁོངས་འདི་སྦྲེལ་ཐག་བཞིན་ཕྱིར་འདོན་བྱེད་པ་ཞེས་པ་ལྟ་བུ༽

en: Author uid
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི uid
