Node registration (7.x-1.10) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Sender name
ga: Seoltóir
