Node registration (7.x-1.10) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Register
gl: Rexistrar

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: register
gl: rexistrar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: settings
gl: opcións

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Attachment
gl: Anexo

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Your e-mail address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: From
gl: De

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Fields
gl: Campos

en: Send
gl: Enviar

en: fields
gl: campos

en: Tokens
gl: Comodines

en: cancel
gl: cancelar

en: Cancel link
gl: Enlace para cancelar

en: Registration form
gl: Formulario de rexistro

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Send reminder
gl: Enviar recordatorio

en: View link
gl: Ver ligazón

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: View URL
gl: Ver URL

en: Author uid
gl: Uid do autor
