Node registration (7.x-1.11) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Account
mg: Kaonty
