Node registration (7.x-1.12) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni
