Node registration (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Your e-mail address
ka: თქვენი ელ. ფოსტის მისამართი

en: From
ka: ვისგან

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Fields
ka: ველები

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: fields
ka: ველები
