Node registration (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: settings
az: parametrlər

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Node type
az: Nod tipi

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: From
az: Kimdən

en: Fields
az: Sahələr

en: fields
az: sahələr

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Sender name
az: Göndərən adı
