Node registration (7.x-1.13) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Updated
bg: Обновено

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Recipients
bg: Получатели

en: From
bg: От

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Load
bg: Зареди

en: Send
bg: Изпрати

en: cancel
bg: Отказване

en: Account
bg: Акаунт
