Node registration (7.x-1.14) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Register
ar: التسجيل

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: register
ar: سجل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: settings
ar: إعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Updated
ar: التحديث

en: Attachment
ar: المرفق

en: User
ar: المستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: From
ar: من

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Fields
ar: الحقول

en: Load
ar: تحميل

en: Send
ar: أرسل

en: Events
ar: الفعاليات

en: fields
ar: خانات

en: Account
ar: الحساب

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL
