Node registration (7.x-1.15) - en to nl translation catalogue (199 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: Register
nl: Registreren

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: register
nl: inschrijven

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: settings
nl: instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Node type
nl: Node-type

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Attachment
nl: Bijlage

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: From
nl: Van

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Fields
nl: Velden

en: Load
nl: Laden

en: Send
nl: Versturen

en: Events
nl: Evenementen

en: before
nl: vantevoren

en: fields
nl: velden

en: id
nl: ID

en: cancel
nl: annuleren

en: Register for this event
nl: Inschrijven voor dit evenement

en: Event start
nl: Start van de gebeurtenis

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cancel link
nl: Annuleerlink

en: Registration form
nl: Inschrijvingsformulier

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Send reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Registration status
nl: Inschrijvingsstatus

en: Registered
nl: Ingeschreven

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Registration settings
nl: Inschrijvingsinstellingen

en: View link
nl: Link weergeven

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Numbers
nl: Nummers

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Cancel URL
nl: Annulerings-URL

en: display
nl: weergave

en: Render
nl: Weergeven

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Time left
nl: Resterende tijd

en: Attended?
nl: Aanwezig geweest?

en: View URL
nl: Bekijk URL

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Event capacity
nl: Capaciteit

en: Sender e-mail address
nl: E-mailadres van de afzender

en: Invalid date
nl: Ongeldige datum

en: Available slots
nl: Beschikbare plekken

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
nl: Selecteer deze optie om een absolute link te tonen. Verplicht als dit pad wordt gebruikt als een bestemmingslink (zoals in 'Dit veld als link tonen' hierboven).

en: Enable registration
nl: Inschrijving inschakelen

en: Mail system
nl: Mailsysteem

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: Registration link
nl: Registratielink

en: Administer registration
nl: Inschrijvingen beheren

en: Enable registrations for this content type
nl: Inschrijvingen voor dit inhoudstype inschakelen

en: There are no participants registered for this %type.
nl: Er zijn geen deelnemers geregistreerd voor dit %type.

en: registration
nl: inschrijving

en: Manage Registration structure
nl: Inschrijvingsstructuur beheren

en: Registrations
nl: Inschrijvingen

en: Full Registration
nl: Volledige registratie

en: The date the registration was created.
nl: De aanmaakdatum van de registratie.

en: The date the registration was updated.
nl: De bijwerkdatum van de registratie.

en: The node this registration is associated with.
nl: De node waarmee deze inschrijving geassocieerd is.

en: Are you sure you want to delete registration %title?
nl: Weet u zeker dat u inschrijving %title wilt verwijderen?

en: Registration %id has been deleted.
nl: Registratie %id is verwijderd.

en: Registration %id deleted.
nl: Registratie %id is verwijderd.

en: The registree's e-mail address.
nl: Het e-mailadres van de ingeschrevene.

en: A link to the registration page.
nl: Een link naar de inschrijvingspagina.

en: Register for others
nl: Inschrijven voor anderen

en: %type: add registration
nl: %type: inschrijving toevoegen

en: %type: view registration
nl: %type: inschrijving weergeven

en: %type: view own registration
nl: %type: eigen inschrijving weergeven

en: %type: edit own registration
nl: %type: eigen inschrijving bewerken

en: %type: cancel own registration
nl: %type: eigen inschrijving annuleren

en: Register for %title
nl: Inschrijven voor %title

en: If enabled, users will be allowed to register for this content type unless an administrator disables registrations on specific posts.
nl: Indien ingeschakeld, kunnen gebruikers zich inschrijven voor dit inhoudstype, tenzij een beheerder bij bepaalde inzendingen het inschrijven uitschakelt.

en: Field for event start date (and time)
nl: Veld voor startdatum (en tijd) van het evenement

en: Field for registration start date (and time)
nl: Veld voor startdatum (en tijd) van de inschrijving

en: Field for registration end date (and time)
nl: Veld voor einddatum (en tijd) van de inschrijving

en: Field for capacity
nl: Veld voor capaciteit

en: Register for @title
nl: Inschrijven voor @title

en: Slots
nl: Plaatsen

en: There are no registrees for %name.
nl: Niemand is ingeschreven voor %name.

en: To registration form
nl: Naar inschrijvingsformulier

en: Cancel registration
nl: Inschrijving annuleren

en: Type settings
nl: Type-instellingen

en: E-mail registrees
nl: Ingeschrevenen e-mailen

en: Send selected users an e-mail
nl: Geselecteerde gebruikers een e-mail sturen

en: Registration %id cancelled.
nl: Inschrijving %id geannuleerd.

en: user already registered
nl: Gebruiker reeds ingeschreven

en: You've registered for: [node:title]
nl: U heeft zich ingeschreven voor: [node:title]

en: Simple Registration
nl: Eenvoudige inschrijving

en: The URL to view the registration.
nl: De URL om de inschrijving te weergeven.

en: The URL to edit the registration.
nl: De URL om de inschrijving te bewerken.

en: Reminder sent
nl: Herinnering verstuurd

en: Waiting list
nl: Wachtlijst

en: Send BCC to
nl: BCC verzenden naar

en: Register & Cancel
nl: Inschrijven & annuleren

en: Allow registrations until
nl: Inschrijvingen toestaan tot

en: Allow cancellations until
nl: Annuleringen toestaan tot

en: Allow exceeding capacity?
nl: Overschrijden van de capaciteit toestaan?

en: Max slots per anonymous registration
nl: Maximaal aantal plekken per anonieme inschrijving

en: Register e-mail to registree
nl: E-mail van inschrijving naar ingeschrevene

en: Send e-mail to registree
nl: E-mail naar ingeschrevene verzenden

en: A (comma separated) list of e-mail addresses to send this notification to.
nl: Een (door komma's gescheiden) lijst van e-mailadressen waar deze melding naar toe verzonden moet worden.

en: Register e-mail to admin
nl: E-mail van inschrijving naar beheerder

en: Send e-mail to admin
nl: E-mail naar beheerder verzenden

en: Reminder e-mail to registrees
nl: Herinneringsmail naar ingeschrevenen

en: Cancel e-mail to registree
nl: Annuleringse-mail naar ingeschrevene

en: Cancel e-mail to admin
nl: Annuleringse-mail naar beheerder

en: Block error messages
nl: Foutmeldingen blokkeren

en: User has insufficient access
nl: Gebruiker heeft onvoldoende toegang

en: No more room
nl: Geen plek meer

en: User already registered
nl: Gebruiker reeds ingeschreven

en: Create registration
nl: Inschrijven

en: Update registration
nl: Inschrijving bijwerken

en: %email is already registered for this event.
nl: %email is reeds ingeschreven voor dit evenement.

en: Your registration has been updated.
nl: Uw inschrijving is bijgewerkt.

en: Are you sure you want to cancel registration %title?
nl: Weet u zeker dat u inschrijving %title wilt verwijderen?

en: Registration %id has been cancelled.
nl: Inschrijving %id is geannuleerd.

en: Delete registration
nl: Inschrijving verwijderen

en: Edit them here.
nl: Hier bewerken.

en: <strong>This node has its own private fields.</strong>
nl: <strong>Deze node heeft zijn eigen privé-velden.</strong>

en: Disable registrations
nl: Inschrijvingen uitschakelen

en: Enable registrations
nl: Inschrijvingen inschakelen

en: Current status: !status
nl: Huidige status: !status

en: %title must be a valid period.
nl: %title dient een geldige periode te zijn.

en: Registration ID
nl: Registratie-ID

en: The Registration ID.
nl: De inschrijvings-ID.

en: The user who made this registration (optional)
nl: De gebruiker die deze inschrijving heeft gedaan (optioneel)

en: Whether the person has attended the event.
nl: Of de persoon naar het evenement is geweest.

en: Waitinglist
nl: Wachtlijst

en: Register link
nl: Inschrijvingslink

en: Provide a simple link to register for an event.
nl: Biedt een eenvoudige link om in te kunnen schrijven voor een evenement.

en: Log in here.
nl: Hier inloggen.

en: This event is full. There's no more room.
nl: Dit evenement is vol. Er is geen plaats meer.

en: Registrations have ended on @date.
nl: Inschrijvingen zijn geëindigd op @date.

en: Registration for this event is not open yet.
nl: De inschrijvingen voor dit evenement zijn nog niet geopend.

en: You've already been registered. !view_link
nl: U bent al ingeschreven. !view_link

en: Click here to see it.
nl: Klik hier om het te zien.

en: Unregister for %title
nl: Uitschrijven voor %title

en: The set capacity for this event.
nl: De ingestelde capaciteit voor dit evenement.

en: Used slots
nl: Gebruikte plekken

en: The used slots for this event.
nl: De gebruikte plekken voor dit evenement.

en: The full registration form.
nl: Het volledige inschrijvingsformulier.

en: Reminders sent: !links
nl: Herinneringen verstuurd: !links

en: -- Anonymous
nl: -- Anoniem

en: Leaving this field empty, means the registree will be anonymous.
nl: Indien dit veld wordt leeggelaten, zal de geregistreerde anoniem zijn.

en: You can leave this field empty to autofill it with the registree's e-mail address.
nl: U kunt dit veld leeglaten om het automatisch te laten invullen met het e-mailadres van de ingeschreven persoon.

en: Which node field will be used as Capacity source, <strong>instead of the node settings field Capacity</strong>.
nl: Welk node-veld moet worden gebruikt als bron voor de capaciteit, <strong>in plaats van het node-instellingenveld 'Capaciteit'</strong>.

en: This field is not editable and <strong>not used</strong>, because %field has been set as Capacity source field.
nl: Dit veld is niet te bewerken en <strong>wordt niet gebruikt</strong>, omdat %field is ingesteld als het bronveld voor capaciteit.

en: registration date invalid: start date (@min_date) or end date (@max_date)
nl: Inschrijvingsdatum ongeldig: startdatum (@min_date) of einddatum (@max_date)

en: Private fields
nl: Privé-velden

en: Thank you, your registration has been received!
nl: Bedankt! Uw inschrijving is ontvangen!

en: Slots left
nl: Plekken over

en: Number of open slots left.
nl: Aantal plekken over.

en:  (end date)
nl:  (einddatum)

en: Enabled, on by default
nl: Ingeschakeld, standaard aan

en: Enabled, off by default
nl: Ingeschakeld, standaard uit

en: Disable register page
nl: Inschrijvingspagina uitschakelen

en: This e-mail address belongs to a registered user. If you are that user, please <a href="!url">log in</a> first.
nl: Dit e-mailadres hoort bij een geregistreerde gebruiker. Indien u deze gebruiker bent, dient u eerst <a href="!url">in te loggen</a>.

en: Disable settings tab on node page
nl: Instellingen-tab op node-pagina uitschakelen

en: %type: delete own registration
nl: %type: eigen inschrijving verwijderen

en: Your e-mail address.
nl: Uw e-mailadres.

en: Registration !num for !title
nl: Inschrijving !num voor !title

en: Registree
nl: Ingeschrevene

en: Open slots
nl: Beschikbare plekken

en: @num slots left.
nl: @num plekken over.

en: Unlimited slots left.
nl: Onbeperkt aantal plekken over.

en: Accepts tokens.
nl: Tokens worden geaccepteerd.
