Node registration (7.x-1.17) - en to hr translation catalogue (50 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Attachment
hr: Prilog

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Recipients
hr: Primatelji

en: From
hr: Od

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Fields
hr: Polja

en: Load
hr: Učitaj

en: Send
hr: Pošalji

en: fields
hr: polja

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Account
hr: Račun

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: View link
hr: Vidi poveznicu

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Edit URL
hr: Uredi URL
