Node registration (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Your e-mail address
mn: Таны и-мэйл хаяг

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Send
mn: Илгээх

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
