Node registration (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Your e-mail address
nn: E-postadressa di

en: From
nn: Frå

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Fields
nn: Felt

en: cancel
nn: avbryt

en: Registration form
nn: Innmeldingsskjema

en: Delete link
nn: Slett lenke
