Node registration (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: settings
sk: nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Your e-mail address
sk: Vaša e-mailová adresa

en: From
sk: Od

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Fields
sk: Polia

en: Send
sk: Odoslať

en: fields
sk: polia

en: Tokens
sk: Tokeny

en: cancel
sk: zrušiť

en: Registration form
sk: Registračný formulár

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Registration
sk: Registrácia

en: View link
sk: Ukázať link

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Available slots
sk: Dostupné miesta

en: Slots
sk: Miesta
